| User13676557887 a întrebat:

Buna dragilor,as vrea sa achizitionez unul din parfumurile tom ford dar nu stiu pe care sa-l aleg. Tin sa mentionez faptul ca as vrea ceva mai puternic dar in acelasi timp si foarte dulce care sa reziste si am auzit ca bitter peach, lost cherry si vanilla s3x ar fi acelea. Ajutati ma sa-mi aleg unul din aceste parfumuri

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Parfumuirle se aleg pe incercate, punand pe mana ta/pielea ta si lasandu-l sa stea cam 15 minute si daca nu si-a schimbat mirosul si continua sa-ti placa, atunci il poti cumpara.
Daca TomFord are un miros dulceag, atunci nu-l cumpara, cauta altul mai masculin si inceraca-l pe pielea ta!

| Yaesmin a răspuns:

Black orchid kiss

| Standt a răspuns:

Parfumul nu-l alegi dupa ce imi place mie, ce dupa ce iti place tie.
Si nu inteleg de ce vreti puternice. Sa-i alungati pe toti din jurul vostru? Un parfum discret e mai indicat.