| Winners10 a întrebat:

Buna. Ma ajuta si pe mine cineva care cunoaste cat de cat zona judetelor Arad - Timis?

Imi puteti recomanda si mie niste locuri pe unde as putea merge in weekend? Sa fie ceva dragut dar si atractiv. Eu am cautat si pe internet, dar un localnic cunoaste mult mai bine zonele.

Si sa fie si deschis in perioada asta.

Multumesc. O zi buna

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Salut,

Poti merge in multe locuri pe langa Arad, recomand cetatea de la Siria(Soimos) apoi mai este statiunea Moneasa, cetatea Radna, Parcul Natural Lunca Mureșului.
Pe langa Timisoara recomand doar parcul de la Bazos, parcul de la Buzias, Herneacova unde este hipodromul de calarit si parc de tiroliene.

| Brizbriz a răspuns:

Bodega de la coltul strazii... nu iti mai TREBE' altceva big grin