| aleemm a întrebat:

Buna. O intrebare, doresc sa imi iau un bilet de avion catre Maldive. Pot lua acel bilet si de pe booking?
Sau trebuie sa il iau de pe site ul comaniei aeriene cu care doresc sa zbor Qatar in cazul meu?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are niciun sens sa iti bati capul cu bilete de avion luate din alte parte decat site ul companiei aeriene.

| Adina5 a răspuns:

Da, dar verificați și prețurile pe site-ul companiei aeriene Qatar Airways, pentru a compara prețurile și a alege cea mai bună ofertă.