| merrypopins1 a întrebat:

Bună. Poate cineva sa îmi recomande un hotel în Mamaia pentru familie cu copii? Atâtea recenzii am tot văzut ca nu prea știu ce sa aleg. Eu eram între Hotel Parc și Hotel del Mar. Dar nu știu dacă e ok.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cel mai drăguț ar fi să intri pe booking și să CITEȘTI tu recenziile celor ce au fost acolo, apoi să te decizi

(vorbind de note, primul are 7, 6 celălalt peste 8)

| merrypopins1 explică (pentru sierra1):

Pe booking am văzut ca sunt ok notele. Dar dacă ma uit pe google la recenzii vad altceva, mai ales cele mai noi