| MitroiDragosRazvan a întrebat:

Buna seara, îmi puteți spune o lista de clădiri abandonate din București și din afara acestuia? Câteva idei nu prea multe va mulțumesc!

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Palatul Cotroceni. Locatarul este mai mult plecat prin străinătate.

| simplaexsistenta a răspuns (pentru gabicoo):

Si cand oboseste de-atata vizitat tari străine, isi ia concediu de odihna

| Carlo98 a răspuns:

La ce iti trebuie?

| Wr3nch a răspuns:

In caz ca te gandesti la parkour sau explorat, vezi ca abandonat nu inseamna automat si nepazit.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stie nimeni asa ceva, poate o cladire din zona unde locuiesc, dar listele pe care le ceri tu aici nu ti el poate face nimeni si apoi, nu fac nici un sens asa cerere.