| Anonim253hdh a întrebat:

Buna seara! Urmeaza sa mergem in Grecia pentru o săptămână cu masina. Avem hotelul si banii de combustibil separat insa as vrea sa știu daca 1200 de euro sunt suficienți pentru mancare, poate o excursie in zona, suveniruri. Precizez ca mergem in Paralia Katerinis. Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Buna! De obicei ajung, dar totul depinde de voi la ce cheltuieli veți face. Acești bani trecem luna cu brio, de menționat trăiesc în Grecia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O masa decenta pentru 2 persoane la restaurant e Grecia e cam 40euro.
Bineinteles ca exista si varianta sa mananci cate un giros la 5-6-7euro

| LisaJulie a răspuns:

Asta depinde unde mancati și ce suveniruri vreți sa cumpărați! Paralia Katerinis nu e chiar atât de scumpa dar nici ieftina! Dacă vreți sa mergeți pana in Thessaloniki ar cam trebui sa va ajunga