| stefy9175 a întrebat:

Buna,sper sa imi acordati 2-3 min sa imi răspundeți la intrebare. Am 13 ani si imi doresc sa merg intr-o tabăra la mare anul acesta sa ma distrez, sa imi fac prieteni noi, etc..parintii ma lasa, insa nu am reusit sa găsim o tabăra unde pot merge doar eu(majoritatea sunt făcute pentru clase)aveti idee de o tabăra de genul individuală? Daca se poate sa imi vorbiti din propria experienta ar fi super❤️ Daca mai e cineva care vrea sa mearga poate sa isi lase instagramul si dau eu mesaj sa mai vorbim

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inca nu am auzit de tabara "individuala", pentru simplu motiv ca parintii nu-si pot permite sa plateasca 1 profesor pentru fiecare elev, ca sa mearag "individual".

| Mavni a răspuns:

Nu exista. La varsta ta, mergi doar cu clasa. Acolo veti gasi alti copii, veniti de la alte scoli, alte localitati, si iti vei face prieteni.

| MariaLuiza24 a răspuns:

Https://smartupdiscovery.ro/ este una din cele mai complete si complexe tabere pentru adolescenti de pe piata. happy Este "individuala" si inveti multe lucruri pe care nu le-ai invata altundeva.