| Alex2401g a întrebat:

Buna TPU! am 17 ani si doresc sa imi comand un bilet de tren online, problema este ca, imi cere un ID de elev. Eu stiu ca online poti face doar daca esti student, ca și elev ceri ceva la casa. vreau sa stiu unde sa ma duc in gara, ce sa cer si ce trebuie sa ofer ca sa nu ma fac de ras. dau funda! va rog frumosss

Răspuns Câştigător
| ioana748 a răspuns:

Trebuie sa mergi la casa de bilete cu carnetul de elev vizat pentru anul scolar in curs si buletinul.
Iti da lD elev acolo.
Te indruma doamna /domnul la casa de bilete.
Reducere ai doar la clasa a doua.

2 răspunsuri:
| Alex2401g explică (pentru ioana748):

Tot nu am inteles mare chestie

| ioana748 a răspuns (pentru Alex2401g):

Trebuie sa mergi la casa de bilete cu carnetul de elev vizat pentru anul scolar in curs si buletinul.
Iti da lD elev acolo.
Te indruma doamna /domnul la casa de bilete.
Reducere ai doar la clasa a doua.