| Ioanamaria45 a întrebat:

Buna TPU,
O sa fiu plecată pentru câteva zile in Bucuresti și as vrea sa știu de la cei care cunosc capitala mai bine ce locuri merita văzute de un grup de adolescente de 17-18 ani. De asemenea, nu muzee, grădini sau locuri de tipul, vreau sa merg undeva distractiv doar ca nu găsesc nicaieri recomandări.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La mall la Băneasa exista cel mai mare cinema din tara.

| helpforyou a răspuns:

Escaping room

| DeMicUnCălător a răspuns:

Recomandări? Oriunde există băieți frumoși, cu accent de capitală?❤

| AlinSamson a răspuns:

Bună. Puteți vizita Therme, mall-urile, cinematografele, cluburile, galeriile de artă, parcul acvatic, parcul de distracții, Aventura parc, Grădină Zoologică, Muzeul simțurilor din Afi Mall. happy