| Trinitrotoleu a întrebat:

Bună! Urmează să merg într-o mini-vacanță în Oradea și căutam online piscine interioare. Din păcate, am aflat că majoritatea sunt doar pentru clienții hotelurilor din care face parte și piscina respectivă. Nu știți cumva piscine interioare în Oradea unde se face plata la zi și primesc și alți clienți decât cei cazați? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| NunuNini a răspuns:

Cam toate hotelurile dau acces la piscine doar propriilor clienti.
Dar, in Oradea ai Aquapark Nymphaea, care are si piscine interioare.
Atentie!
Accesul se face doar cu certificat verde sau test PCR!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La Felix ai ditamai parcul acvatic... vreo 2

| Violleta2022 a răspuns:

Pai luati-va camera la unul din acele hoteluri, ca doar nu stati pe strada.

| Vântulalb a răspuns:

Glumeata Jassmina!
Pentru ea nu conteaza cat costa o camera int-un hotel cu piscina.