| ovidiu1972 a întrebat:

Buna ziua. Intenționez să fac un drum cu mașina de la Satu-Mare în Belgia - Charleroi cu familia. Vă rog să-mi spuneți care ar fi cel mai sigur și optim traseu (de preferat neaglomerat si de evitat orașele mari). Unde aș fi cel mai în siguranță pentru a dormi o noapte? De unde mă sfătuiți să alimentez? Mulțumesc mult de tot.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Mergi - desigur - pe autostradă, îs vreo 1600 km, pornești dimineața devreme și ajungi până se inoptează. Așa că dormi in siguranță in patul tău. Alimentezi ACASĂ, ras-ras

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Alimentezi de la benzinărie... Dormi în siguranță la hotel.

Ai cam un singur traseu mare și lat nu prea ai ce alege.

| ovidiu1972 explică:

Multumesc