| GabrielCio a întrebat:

Buna ziua.

Nu reușesc sa găsesc informația pe și am zis sa încerc și prin intermediul TPU.

Ma interesează sa știu dacă este nevoie de test covid pentru a putea zbura cu avionul de la Budapesta la Barcelona. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi conditiile de calatorie in Spania:
https://www.mae.ro/travel-conditions/3747

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu e nevoie, tocmai am fost saptamana trecuta in Barcelona si nu se cere test daca vii dintr-o tara UE.

De fapt, cred ca si daca vii dintr-o tara non-UE nu se cere test, erau foarte relaxati oamenii pe acolo.

| andreipopandescu33 a răspuns:

Eu zic sa mai intrebi