| lorebucidefier a întrebat:

Bunaaa!
Știe cineva cât ar costa sa iau un tren din gară la Brașov până la gara din Iași, va rogggg dau funda

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra aici si afli mai multe. Ai bucidefier si habar n-ai sa intri pe Mersul Trenurilor. Amuzant!
https://mersultrenurilor.infofer.ro/ro-RO/Rute-trenuri/Brasov/Iasi

| sierra1 a răspuns:

Dragă lorebucidefier (?!), dacă ești elev/ă sau student/ă n-ar trebui să intrebi. Altfel, de la 160 in sus

| mi25 a răspuns:

135 la clasa aII-a, prin Ploiesti.

| Vântulalb a răspuns:

Tarifele difera in functie de rangul trenului. Regio (fost "personal"), sau interregio. CFR sau privat.
Intra pe infofer unde ai posibilitatea de calcul.

| airlinestravel a răspuns:

Ar putea costa si 100 de lei. Verificati pe cfrcalatori.ro