| anonim_4396 a întrebat:

Cand alti turisti ma roaga sa le fac niste poze, care ar fi numarul ideal de poze pe care sa le fac? Ca sa nu fie nici prea multe, nici prea putine

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Numarul ideal este cel pe care il vor ei. Eventual cate doua din fiecare pozitie.

| Drimmero a răspuns:

Cate vor ei, le faci 2-3 mai intai si apoi ii intrebi daca mai vor, le faci cum vor ei.

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu zic 3-5 poze.

| Lioana a răspuns:

Pai tu cat de multe poze ai vrea sa iti faca altii tie? Fa tot atatea si tu ca nu conteaza.
Eu cand rog pe cineva sa faca poza ma astept la una singura si reusita. Daca nu iese bine sa faca pana iese bine. Nu sunt niciodata prea multe, oricum pastrez doar ce imi place, restul le sterg.

| sweetys a răspuns:

Nici o data nu m-am intrebat cate ar trebui. De obicei fac poze din mai multe unghiuri si ii intreb daca le plac pozele sau le mai fac cateva. Fiindca prefer sa le fac poze in care sa iasa bine. Nu sa le fac 4 sau 50 de poze si sa nu iasa bine in nici una.

| Kren a răspuns:

Poți să-i întrebi cam câte vor, dar de regulă 2-4 poze ar fi suficient