| Roxana812 a întrebat:

Care credeti ca este cea mai frumoasa tara din Europa?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Franta si Elvetia, inca nu ma pot hotari cares a fie prima.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Italia, Elveția și Olanda in ordinea asta

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Probabil Elveția. Nu le-am văzut pe toate, dar din câte am văzut, România e mult mai frumoasă (geografic) decât Ungaria, Cehia, Slovacia, Germania sau Olanda. Pentru că sunt țări destul de întinse, cu aspect de câmpie, fără contraste.
Am trăit și în Suedia, nici aia nu e mai frumoasă decât România, are aceleași elemente de la Stockholm și până în nord: pini, mesteceni și lacuri. Te saturi foarte repede.

| ReddY25 a răspuns:

Spania

| Dragobeta a răspuns:

Pfff, indiferent de clasamente, nu toti avem aceleasi gusturi. Depinde ce iti place tie sa vezi.
Unora le place curatenia desi arhitectura e simpla. Altora le place arhitectura vazuta, chiar daca e obturata de rufele intinse la uscat. Altii prefera sa vada formele de relief. Si tot asa. Nu exista "cea mai frumoasa" pentru toata lumea.

| Valentinaldoilea a răspuns:

Tara Hategului, Tara Oasului...

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Cea mai frumoasa tara din europa este norbegia!

| TobiasCotoi a răspuns:

Elvetia,din toate punctele de vedere.

| RotaruAngelo a răspuns:

Aproape niciuna in 2030 o sa fie plin de imigrants si indieni, țară care cred ca e frumoasa este Spania