| GheAlisa a întrebat:

Care este numărul de telefon al Pensiunii Boema din Hunedoara?

9 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Am auzit ca exista ceva numit google sau goagăl sau googlâ, nu mai stiu exact, dar cica daca scrii acolo numele pensiunii iti arata si nr de tel si adresa

| GheAlisa explică (pentru Furnicuta000):

Deși sunt absolut convinsa de inteligenta ta, de data asta nu ti-a folosit.

| FreddieM a răspuns:

+40 358 882 236
Ai aici și website-ul lor. La sfârșitul paginii ai telefoanele, recepție și manager.
https://www.pensiuneaboema.ro/
Cheers

| suntserios a răspuns (pentru FreddieM):

El: Care e numarul pensiunii Boema din Hunedoara.
Tu: Uite numarul pensiunii Boema din Alba.

| GheAlisa explică (pentru FreddieM):

Nu, nu este vorba de Alba, ci de Hunedoara. Multumesc, dar am găsit numărul.

| GheAlisa explică (pentru FreddieM):

Mulțumesc, dar am întrebat de Hunedoara, nu Alba. Am găsit, oricum.

| LisaJulie a răspuns:

Pai trebuie sa aibă un site oficial dacă este pensiune

| ninuku a răspuns:

Chiar am cautat peste tot, nu au un numar de telefon afisat, rezervarile se fac doar online.
https://www.booking.com/hotel/ro/pensiunea-boema-hunedoara.ro.html

| GheAlisa explică (pentru ninuku):

Mulțumesc frumos. Asa este, doar rezervand ai numărul lor. Dar am reușit pe Travelmint, fara plata in avans.