| LisaJulie a întrebat:

Care sunt cele mai însorite orașe din Europa? Unde va petreceți vacanțele când mergeți in străinătate? Ce locuri recomandați?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur nu imi petrec vacanta de vara in cele mai însorite orașe... Ar fi groaznic de cald.

Recomand cu mult încredere Alpii austrieci

| MistarGoGu a răspuns:

Anul. Viitor. În Republica. CABO Verde din Atlantic. Un arhipelag de. 10. Insule fosta colonie portugheza. Este mult. Mai exotic!

| EestiSodalane a răspuns:

Helsinki, Oslo, Londra

| vatadezahar24 a răspuns:

În cazul meu, Londra și Viena sunt cele mai frumoase orașe. Nu există un an in care să nu le vizitez laughing