| tonyc7 a întrebat:

Ce alte modalitati de a te distra la mare va mai vine in minte in afara de cele binestiute de toata lumea (adica balacit in mare, stat la plaja pe sezlong, mers in cluburi, mancatul la restaurante si facut sex noaptea in camera de hotel cu persoana iubita)? happy

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Bei ceva

| haileewatson a răspuns:

La o noi in tara poti sa mergi intr-o plimbare de-o zi cu barca/yacht-ul, sau waterpark. Poti sa mergi la Dunare, la acvariul din Constanta sau Cetatea Histria.
Du-te intr-un loc unde exista diverse activitati sau zone turistice de vizitat. In Grecia si Turcia exista numeroase monumente din perioada imperiului Roman, castele, sau atractii naturale precum pesteri, parcuri, activitati in aer liber.

| StripperRaoul a răspuns:

Da si tu cuvoua de la balcon dupa careva ca noi asa faceam. laughing ui cum imi sterge raspunsul un admin ca vai ce raspuns instigator la violenta laughing