| bibi_5324 a întrebat:

Ce parere aveti despre hotelul calimani din vatra dornei

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Am fost cazat la hotelul Calimani din Vatra Dornei, care este invecinat cu hotelul Bradul, este complaet renovat, cu camere spatioase care au televizor, frigider. Hotelul are piscina in interior si se pot efectua tratamente diverse cu o aparatura de ultima ora. Dar cel mai frumos si placut este parcul central care se afla aproape de hotel unde apar veveritele, sunt foarte multe si se apropie de trecatori pentru a primi alune si nuci.

| firu a răspuns (pentru Stefan):

Stiti cumva daca se plateste mai mult daca stau mai multe persoane in camera?
Teoretic la toate hoteluile se plateste, dar pe unde am fost cu copiii ( 12-17 ani) nu ne-a zis nimeni nimic.

1 răspuns: