| DaFrateEuSunt a întrebat:

Ce sa imi iau pentru o vizita de 10 zile in alta tara? Plec pentru a scapa de tara asta si a vedea cat de diferit este vestul.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat de departe pleci... ca de pleci in Bulgaria, Cehia, Italia... atunci 5 perechi de chiloti, 2 pantaloni scurti si 5 tricouri sunt suficiente, cu conditia sa le speli zilnic si sa-ti speli hainele macar la mijlocul calatoriei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca pleci in Spania, chilotii de baie si un trico alb + multa apa
Daca pleci in norvegia, o geaca groasa si multi bani.

| ReddY25 a răspuns:

Strictul necesar

| Brizbriz a răspuns:

Toate catrafusele si nu te mai intorci big grin

| StripperRaoul a răspuns:

Ce sa iei bani tricouri si pant scurti