| Romfiubis a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa ajung in Anglia? (doar pentru o vacanta)
Imi explica cineva va rog pas cu pas ce trebuie sa fac? (dau funda)

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-ti iei viza de turist intrand pe site-ul Guvernului din UK si aplicand pentru viza de turist.
Dupa obtinerea vizeid e turist iti cumperi bilet de calatorie si pregatesti bani pentru calatorie, cazrae, transport si ce mai este nevoie.

| Violleta2O22 a răspuns (pentru Violleta2022):

Revin cu o precizare. Am scris multe prostii.
Nu ai nevoie de nicio viza pentru a calatori ca si turist in UK.
Asa dau eu raspunsuri aiurea cateodata cand nici eu nu stiu ce prostii scriu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai important e să ai pașaport. Apoi ideal un bilet de avion.

Răspuns utilizator avertizat
| UserRo10 a răspuns:

Cumperi bilet de avion si zbori. Nu ai nevoie de viza pentru turist

| Mitzupitzu a răspuns:

Sa iti cumperi bilet de avion si fireste sa te urci in el.