| Ishsjsu a întrebat:

Cum de unii obtin viza de America pe 10 ani? Stiu cateva vedete din Romania care au obtinut-o parca pe 10 ani, cum? Sau cum vine asta? Adica ei poate sa se mute acolo timp de 10 ani si sa stea acolo sau cum? Msss

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu specifici tu nimic, eu hotarasc pe ce perioada ti-o dau.
In principiu cam la toata lumea da pe 10 ani
Cui ii da pe mai putin posibil sa fie vreun risc cu ei

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice viza de turist se da pe 10 ani. Și eu am viza pe 10 ani.

Asta nu înseamnă că pot locui acolo, înseamnă că pot intra in SUA că turist și ei îmi spun cât pot sta

| Ishsjsu explică (pentru suntserios):

Ce tareeeeee mamaaaa, multumesc muultt si înca o întrebare, daca vreau sa depun trebuie sa specific ca o vreau pe 10 ani? Ca stiu oameni care au depus de fiecare data cand s au dus într un an

| Ishsjsu explică (pentru suntserios):

Multumessc din sufleeetttttttt?

| Ishsjsu explică (pentru Ishsjsu):

Fara semnele de întrebare

| suntserios a răspuns (pentru Ishsjsu):

Nu specifici tu nimic, eu hotarasc pe ce perioada ti-o dau.
In principiu cam la toata lumea da pe 10 ani
Cui ii da pe mai putin posibil sa fie vreun risc cu ei

| DeMicUnCălător a răspuns:

Eu zic să întrebi Ambasada SUA dr la București. Te vor lămuri