| FredericChopin a întrebat:

Cum e in china adica e frumos am auzit ca ai ce sa vizitezi "cica" au CLADIRI VECHI de ~2000de ani MANASTIRI DINALEA BUDISTE deci "cica" e SUPERB asa e sau...

Răspuns Câştigător
| 44mon a răspuns:

Ține cont de un lucru foarte important! În China e foarte aspră legea în legătură cu substanțele psiohoactive, pedeapsa cu moartea. Deci să nu te gândești să intri cu ceva în țara lor. În rest da, e super mișto dacă te duci acolo doar ca turist.

3 răspunsuri:
| trapromanescuhu a răspuns:

Da, in China sunt multe locuri frumoase de vizitat.

Răspuns utilizator avertizat
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, așa e.