| Nicu69420 a întrebat:

Daca am uitat carnetul de note acasă si sunt elev în tren numai vu biletul cumpărat cu carnetul de note, cum sa fac sa nu plătesc biletul in tren?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Roagă pe cineva să îți trimită o poză pe wapp, unde să se vadă vizele anuale și numele tău.

| Cipi1212 a răspuns:

Va trebui să cumperi bilet.

| Dragobeta a răspuns:

Nu poti. Cumperi bilet intreg.

| Violleta2022 a răspuns:

Cumperi bilet de tren de la casa de bilete din gara, ca-n tren nu ai de unde cumpara biletele, acolo vine controlul cu un jandarm sau politist dupa el si-ti va da amenda, daca nu ai bilet.