| oSalamadra a întrebat:

De ce exista hoteluri de 1 stea? Ati fost vreodata? Daca sunt asa proaste de ce nu se inchid?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Că sunt și oameni care au nevoie de hotel se 1 stea

| oSalamadra explică (pentru suntserios):

Care e diferenta o stea sau dormit in gara ca eu si la 3 stele am avut probleme gramada dapai la o stea...

| suntserios a răspuns (pentru oSalamadra):

Diferenta e ca in gara nu ai pat.

| sierra1 a răspuns:

Buzunarul unora e de 1 stea, d-aia nu se inchid!

| ReddY25 a răspuns:

Au mare dreptate colegii. Există mulți oameni în lumea asta care nu-și permit 5 stele așa că optează doar pentru una, că asta e viața

| mi25 a răspuns:

Dupa cerere si oferta. In orice caz, e mai bine sa dormi intr-un pat, decat pe o banca sau in masina. Asta vara, ca iarna nici nu se pune problema.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că nu toți își permit de 5 stele.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Uite ca poate nu tot omu isi permite 5 stele, asa ca pentru O noapte, doua, doarme la hotel de una. Pe de alta parte, poate unii au nevoie de un "job" cu care sa isi ia si ei o pâine, ceva, nu crezi?

| Roger645 a răspuns:

Ca sunt soferi de TIR, basculante, muncitori din provincie care vor sa doarma si ei undeva, oameni in tranzit etc. Mai sunt si d-aia cu ora.