| anonim_4396 a întrebat:

Exista excursii organizate pentru manastirile din Moldova?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, intra pe pelerinaje.ro

| Sara a răspuns:

Haide, te astept sa vii. O sa ai parte de multa caldura sufleteasca, o sa te imbogatesti ft mult spiritual dupa ce vei vizita manastirile noastre. La unele biserici gasesti afisat pelerinajele din perioada aia, daca nu vb in cercul tau de prieteni si organizati unul, la servici si etc. E ft frumos, daca nu ai fost vreodata ai sa regreti daca nu vii :X Si nici nu e scump, intrarile sunt intre 1 si 3 lei, iar mancarea specifica bucovineana te va fascina :X. Calatorie placuta :!

| EUSIATIT a răspuns:

Da. exista dar depinde din ce zona esti. se fac de obicei prin biserici. Cineva dintre mai marii bisericii din loc ta mai organizeaza astfel de excursii ...intreaba...