| anonim_4396 a întrebat:

Heii,
Imi puteti recomanda o cazare frumoasa si accesibila pentru 4 persoane in Budapesta, zona relativ centrala?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acum vin refugiati tu ai unde sa stai, stai acasa numai ocupa degeaba un hotel unde pot sta niste oameni amarîti, tu mai ai timp sa te distrezi tot anul toata viata daca lucrurile se vor îmbunatatii, renunta momentan la confortul tau si lasa i pe cei care au reala nevoie de cazare.

| sierra1 a răspuns:

Câte stele ai dori (sau de câți bani?)

| Mavni a răspuns:

InterContinental Budapesta
https://www.booking.com/hotel/hu/ic-budapest.ro.html
Pe malul Dunarii, nu departe de Parlament, superb.

Spune-mi si mie te rog care sunt conditiile de intrare in Ungaria in aceste zile.