| IlegalSmile a întrebat:

Heiii TPU

Maine noapte deci luni dimineata pe la 2 3 noaptea voi pleca la mare si nu stiu unde...

Saturn, Neptun sau Jupiter ce preferati din cele 3

Care este cea mai frumoasa thinking

Care merita laughing

fundita ^^

10 răspunsuri:
| AlexyaLove a răspuns:

Eu am fost in toate...dar cel mai mult din cele trei mi-a placut Neptun, este super.Dar si mai mult mi-a placut in venus la hotel Afrodita.Crede-ma este splendit!

Răspuns utilizator avertizat
| AlexTbK a răspuns:

Eu unu iti Recomand Calduros sa mergi in Neptun am avut cateva runda care au fost acolo si au fost tare incantate nu mai se opreau din povestit.in orice caz te poti uita pe: http://www.mareea.ro/......1_1_7.html pe site-ul asta sau pe alte site-uri pe Www.Google.Ro despre ele... Apropo si eu trebuie sa plec la Mare zilele astea poate ne intalnim :X:X :-P (Funda pls?)

| Rockărița a răspuns:

Saturn e super.

| Bibi16 a răspuns:

Mie imi place Neptun este o statiune foarte frumoasa

| Angelo99 a răspuns:

Saturn,mai ales daca stai la hotelurile balada, hora sau sirena pentru ca sunt langa plaja si ai si o terasa langa. Sper ca te-am ajutat big grinbig grinbig grinbig grin

| IlegalSmile explică:

Pe mine nu ma intereseaza hoteluri care mai de care oricum stau cu chirie deoarece nu'mi place la hotel mg in fiecare zi la restaurand mananc ce vreau...doar vroiam sa stiu care este cea mai frumoasa statiune happy

Va multumesc pentru raspunsuri :*

Impreuna cu parintii mei am hotarat sa mergem la Neptun doarece 4 raspunsuri cu Neptun si 2 Saturn happy

Ps: fundita nu pot da deoarece nu vreau ca s ava suparati pe mine happy in schimb v'am dat la toti vot ''folositor si inteligent'' happy

Pa, pa ^^

| AFR81 a răspuns:

Eu stau in Mangalia si am fost peste tot.Te'as sfatui sa te duci in Mamaia, acolo e cel mai bine.Dar dintre cele 3 care le'ai enumerat te'as sfatui sa te duci la Saturn.Nici la Mangalia sa stii ca nu'i rauhappy

| Kámέℓíá a răspuns:

Eu as prefera cel mai mult Neptunlove struck funda?love struck