| Claudiudobricanwillkillhimself a întrebat:

Hey,e obligatoriu daca vreau sa ma mut in SUA de tot sa am rude acolo?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este obligatoriu sa fii cetatean american ca sa traiesti acolo.
Rudele nu au nici o obligatie legala fata de tine si nu te pot lua asa cum vrei tu, ca-i ilegal.

| SaOCorectamPeVioletaV7 a răspuns (pentru Violleta2022):

Eiii mama masii de aberatie. Cum sa fie oglibatoriu sa fii cetatean american ca sa traiesti acolo? De ce scrii numai tampenii duamna Violeta?

| ReddY25 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Daca te poți descurca pe cont propriu, nu-ți trebuie rude.

| NuCitescNotificari a răspuns:

Da, o sa ai rude, cersetorii, aurolacii si sobolanii laughing)))))

| VelicanEmilia a răspuns:

Daca iti gasesti o americanca sa te ia de barbat, nu-ti mai trebuie rude. Vrei sa studiezi acolo? Ai loc de muncă asigurat? Te-a invitat cineva? Viza nu e chiar asa ușor de obținut. De ar fi asa simplu, romanii n-ar mai opta pentru Spania, Italia. Ar invada America ca de, ce sa spunem? Si acolo sunt cainii cu colaci in coada. La cate filmari cu "vis american" si la cata boschetareala si drogati is p'acolo, la birt la noi e pistol cu apă.