| minime3 a întrebat:

Merita o croaziera de o ora doua pe Dunare, in Budapesta? Se pot face poze frumoase daca e noapte? Multumesc!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, e foarte frumos. Am fost, dar ziua.

| gabicoo a răspuns:

Da. Merită.

| ioana748 a răspuns:

Nu am fost, dar am auzit de la alte persoane ca este superb.

| LisaJulie a răspuns:

Da! Eu am fost in mai si e super, noaptea podurile lumineaza in culorile steagului Ungariei si primesti si un bufet suedez acolo! E foarte frumos

| Allan2005 a răspuns:

Noaptea pozele nu ies așa de bine mai ales daca ai un telefon simplu cu o rezoluție mica in general merită și eu am fost și e foarte frumos în Delta dar sfatul meu ar fi sa mergi ziua acum faci cum consideri baftă!