| ReddY25 a întrebat:

Paris sau Barçelona?(ca turism)

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Chiar anul trecut am fost in ambele, dar recomand Barcelona.

Si ce poti face fain (ce-am facut noi) e sa legi cu Valencia: 5 zile Valencia si 5 zile Barcelona. Iei bilete de avion Bucuresti-Valencia si la intors Barcelona-Bucuresti, iar intre orase te duci cu un tren de viteza.

15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ambele.
Odată una, in data alta.
Paris primul

| sierra1 a răspuns:

Amândouă iar dacă n-ai fost in niciuna, incepe cu Franța

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Roma.

| J0B0MAT a răspuns:

Barcelona

| CostinAlamariu a răspuns:

Barcelona clar. Parisul e un gunoi infect

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

Barcelona-ai si mare unde poti face plaja si inota si ai si o gramada de chestii faine de vazut in oras.

| blackann a răspuns:

Ambele, dar inclin spre barcelona

| iulia0514 a răspuns:

Ambele!

| DeMicUnCălător a răspuns:

Ambele.

| 1234568807 a răspuns:

Franta este cea mai bogata tara din lume la capitolul turismului, deci Paris

| vodami92 a răspuns:

Pai primavara sau chiar vara te duci la Paris! pentru barbati mai putin poate Parisul! dar pentru femei e o frumusete! si ele au si sansa aia sa isi aleaga cel mai scump parfum etc! si apoi este orasul iubirii sau dragostei! merita! barcelona mai degraba toamna sau iarna! de preferat! acum nah fiecare cum vrea! dar Roma asa nu iti place! ca si acolo e frumos!

Răspuns utilizator avertizat
| AndresDarie2000 a răspuns:

Paris Saint-Germain laughing

| stefy57 a răspuns:

Parisul-primavara si Barcelona-toamna, așa alege un om care se respectă.