| PopescuMatei a întrebat:

Pentru șoferii pe comunitate, cum pot sa iau doar bayonne-le pe plata, adică unde pot sa ma urc și unde sa cobor? Rog seriozitate

1 răspuns:
| MrGeo1975 a răspuns:

Pentru asta trebuie sa suni la companie de transport persoane și sa faci o rezervare loc din timp. Nu merge cu ia-mă nene. Este periculos. Șoferii care fac transport prin Europa au treaba lor și nu au timp și pentru tine. Ce întrebare este asta? Tu ca șofer ai accepta sa iei un străin?