| Calinm22 a întrebat:

Peste 2 săptămâni plec din țară să muncesc și aș vrea să știu dacă am cum sa trec de verificarea bagajelor înainte de îmbarcarea in avion fara sa mă fac de rușine că dețin jucării sexuale, pentru că dacă deschide bagajul in public o sa le găsească. Mulțumesc

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce ai lua asa ceva? Se gasesc si acolo, chiar mai ieftine.
Acolo ce vei munci, gigolo?

| suntserios a răspuns (pentru darrio2007):

Își ia îmi sculele cu care e învățat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Le pui in bagajul de cala.

| Calinm22 explică (pentru suntserios):

Pai bagajul de cală o să-l verifice in public, nu?

| suntserios a răspuns (pentru Calinm22):

Nu
il verifica prin spate pe undeva inaninte sa il urce in avion, si doar il scaneaza.

| AndaAlexandra a răspuns (pentru Calinm22):

Mai bine in bagajul de cala decât in bagajul de mana. Bagajul de mana se verifică in public, cel de la cala nu îl deschid decât dacă le pare lor ceva suspect. Alta soluție nu ai, doar daca le lași acasă și îți cumperi altele de acolowinking

| mODIN a răspuns:

Daca îți caută în bagaj și le vede, le faci cu ochiul

| LisaJulie a răspuns:

De ce ai lua asemenea lucruri când te duci la munca?

| Calinm22 explică (pentru LisaJulie):

Pentru că merg definitiv, as putea zice că mă mut, și am platit o grămadă pentru ele