| ToxicHAWK a întrebat:

Peste 2 saptamani voi merge la Iasi, puteti va rog sa-mi recomandati cateva activitati in afara de vizitat? Ma refer la activitati de divertisment cum e la cinema sau biliard, bowling, internet caffee. M-am uitat dupa poligoane de tragere sau karting dar nu am gasit nimic pentru adulti. Multumesc

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iulianr a răspuns:

1. Este un loc, Arena de Airsoft, unde poți să mergi cu câțiva prieteni (sau străini, daca sunt atunci). E o hala mare, cu obstacole, unde poți să închiriezi echipament și arme airsoft, apoi formați 2 echipe și vă "împușcați".

2. Poți să mergi la Hamak. E un parc de aventura, unde poți parcurge un traseu prin copaci, etc. Din câte țin minte aveau și tir cu arcul, dar nu mai țin minte.

3. Pentru cinema, poți să mergi la Cinema City in Iulius Mall.

4. Pentru bowling/biliard sunt 2 locații cred (posibil să mai fie). Eu am fost la Master Club și la Viper Club.

Sigur mai sunt câteva, dar nu îmi vin in minte.