| DobreFloriAlexandru a întrebat:

Pot depune bani pe cardul de bursă

3 răspunsuri:
| Ionutmaximoff a răspuns:

Hey,dacă cardul tău este făcut la o bancă, cardul respectiv (la bancă Raiffaisen Bank) are pe spate un cod (IBAN) este contul pentru depuneri, de obicei contul începe cu RO79 XXXX …. Da! Răspuns simplu! Pe cardul respectiv se pot depune bani, exact cum liceul îți pune bani, ai nevoie dacă nu îți știi contul să te duci la banca respectivă și să îi rogi pe oamenii de acolo să îți ofere "Contul Bancar" poți merge chiar și tu, fără părinte!

| suntserios a răspuns (pentru Ionutmaximoff):

Pe carduri nu este trecut ibanul. Doar pe niște carduri Maestro care nu cred că se eliberează la noi.

| Ionutmaximoff a răspuns (pentru suntserios):

Cardul meu de la Bancă Raiffaisen are contul pe spate!