| Ciocotisan a întrebat:

Poți avea la tine o perna micuța pe avion?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de cate grenade ai in ia

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da poti

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În avion urci cu un bagaj de cală. Mai poți urca cu un bagaj de mână de anumită dimensiune pe care îl pui înrr-un locaș situat deasupra scaunului tău. Altceva, nu ți se permite să iei cu tine.

| mihai69 a răspuns:

Pe avion, nu. Înăuntru - posibil să ai voie. Cel mai bine să iei una care se umflă, cum sunt cele de plajă. O poți ține chiar și în buzunar până ai nevoie de ea.

| ReddY25 a răspuns:

Din păcate, nu sad

Răspuns utilizator avertizat
| liliana77any a răspuns:

Da, o perna de caltorie, este perna aceea care arata ca un semicerc.