| MadalinaUzumaki a întrebat:

Pună TPU, sunt din Moldova și doresc sa mergem în România, ce locuri îmi recomandați, mai aproape de Moldova?

2 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Să vezi Iași, nordul Bucovinei, Piatra Neamț și statiunile și atracțiile turistice din apropiere(vârful Toaca, lacul Roșu și statiunile Durau și Izvorul Muntelui).
Și ar fi mai fi Delta Dunării chiar daca nu e aproape dar de la Galați puteți merge cu o navă spre delta.

| NunuNini a răspuns:

Toata Moldova, tinut al Romaniei! Toata merita vizitata.
Si te rog nu mai lasa loc de confuzii. Spune Republica Moldova sau Basarabia.