| Duebeu a întrebat:

Sa raspunda doar cei care se pricep la asta nu orice taran care îsi da cu parerea. Stie cineva cum pot sa ma mut de tot în Canada? Ma refer sa locuiesc acolo si sa stau, eu am deja venit mare cu afaceri online. Nu este vorba sa ma duc acolo sa muncesc. Am deja venit mare. Stiu si Engleza foarte bine, am si multi prieteni acolo Canadieni. Deci stie cineva dupa ce se i-au ei ca sa-mi poate da o viza pe toata viata? Sau cum se procedeaza? nu stiu cam nimic, si sa nu vad întrebari de genul: "de ce ai vrea sa te muti în Canada? Ai fost macar vreodata pe acolo sa vezi cu ce sa mananca?" Lasati astea

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"am si multi prieteni acolo Canadieni"

pai si de ce nu ii intrebi pe ei?

https://www.canada.ca/......anada.html

| johnnny123 a răspuns:

"Sa raspunda doar cei care se pricep la asta nu orice taran care îsi da cu parerea"

Întotdeauna este o idee bună ca întrebarea să aibă un ton agresiv și să înceapă cu o jignire. Asta îți asigură răspunsuri de calitate.

| mODIN a răspuns:

Nu stiu sa existe viza pe toata viata in vreo tara. Poti ori sa obtii echivalentul unui permis de sedere, care se reinnoieste periodic, ori sa devi cetatean.