| Dany224455 a întrebat:

Salut, am un cont wizz air și am credite pe el și zice ca expira după un timp. Ce înseamnă asta? Mi-i dă înapoi sau îi pierd?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acum aud de asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Expira creditele, nu contul.
Creditele sunt niste puncte, pe care le-ai castigat gratis, cand ai calatorit.
Aceste credite sunt folosite cand cumperi alt bilet de avion sau cand mergi in calatorie prin ei, fiind consierate fiecare credit 1 euro sau cat au declarata ei valoarea.
Ce-ti expira tie, este acest credit nefolosit, nu contul care nu ti-l poate inchide nimeni.

| NunuNini a răspuns:

Creditele expira si le pierzi.
Contul ramane.