| Mihai_Lostun_1997 a întrebat:

As vrea sa merg in Olanda cu avionul, însă nu pot cumpara biletele online pentru ca nu mai am bani pe card. Plecarea ar fi pe data de 28 Octombrie din Cluj-Napoca și nu știu de unde sa iau biletele. Va trebui sa merg la aeroport sa le cumpăr cu câteva zile înainte, sau le pot cumpara in ziua plecări? Am nevoie sa fac un test Covid înainte de plecare și mai am nevoie de alt ceva?

2 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

CEA MAI SIMPLA SOLUTIE
mergi la banca si pune banii in card
adica in cont

poti folosi si un bancomat
bancomatul de la usa bancii transilvania primeste bani si tii pune in cont

| Merry17 a răspuns:

Poti cumpara bilete dintr-o agentie de turism