| ovidiu1972 a întrebat:

Salut! Cel mai bun drum cu mașina spre Belgia. Mulțumesc.

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu am iesit prin tara prin Satu Mare, prin Ungaria, Slovacia, Cehia si Germania. Dar asta pentru ca eram cu -nu cea mai legala forma de transport-, si evitam Austria, ca sunt cunoscuti ca nu prea accepta malformatiile astea estice, cu platforme de 4t pe dube de 3, 5t laughing
Daca mergi cu masina personala, mergi linistit prin Austria, e mai scurt.

| newaccountbye a răspuns:

Dacă bagi pe Waze te îndrumă către cel mai liber si cel mai bun parcurs din acel moment. Cu plăcere!

| alinairimia20 a răspuns:

De unde pleci?

| ovidiu1972 explică (pentru alinairimia20):

Din Arad

| alinairimia20 a răspuns (pentru ovidiu1972):

Cum a zis cineva mai sus acelasi traseu ti-l sugerez si eu, prin Austria!