| BiancaAndreeaNicoketa a întrebat:

Salut, cunoaste cineva restaurante prin Timișoara unde se poate platii cu cardul turist sodexo (pluxe ). Fără cazare Apreciez daca stie cineva, mersi?

2 răspunsuri:
| KovacsB a răspuns:

Cauta Locatii care accepta voucherele de vacanta TURIST PASS emise de Sodexo Pass Romania. Sunt cam 50-60 de unitati in fiecare judet.
Unii vor sa-ti platesti mancare doar daca iei si cazare.
Este o mare tampenie asta cu voucherele, firma scapa de ceva taxe nu multe, dar bataia de cap pica pe angajati, de fapt ideea era ca sa nu mai plece lumea pe afara.

| Mindfulness a răspuns:

Cred că la McDonald's și KFC, dar cred că poți achita și la altele.