| Strepix a întrebat:

Salut! Îmi plac filmele horror, sunt si pasionat pot spune de domeniul paranormal, drept urmare as dori sa petrec o mini-vacanța cu prietenii in locuri presupus bântuite/atracții turistice cu tematica horror/paranormal/vampiri/vârcolaci orice din România. Ce mi-ati recomanda sa vizitez?

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu e departe de tine. Mergi la cimitir, noaptea la 12. Ia pe tine haine lungi, largi. Plimba-te printre morminte pana ce ți se agata una din haine de ceva. Ai să crezi că te trage o mînă din mormînt. laughing

Daca vrei ceva autentic, mergi in padurea Hoia de linga Cluj. Se zice că acolo ar fi activităti paranormale. Eu asta vara puteam sa campez cu cortul acolo (in una din ieșirile mele cu bicicleta), dar am preferat sa rămîn pe linga Apahida (partea opusă a Clujului) happy Nu mă incinta sa am parte de vreo experiență paranormala.

| ReddY25 a răspuns:

La Bran încearcă

| nukeyly a răspuns:

Pentru experienta intensa real time fa rost de obiecte care au aborbit energia unor evenimente majore gen flight 401, fa o camera dedicata cu ele, locul v-a deveni activ.

| MrAM a răspuns:

Padurea Baciu, Cluj.

| EliLeli a răspuns:

Casa Republicii/Poporului/Parlamentului... Cum se mai cheama?

Răspuns utilizator avertizat