| AlexRo1200 a întrebat:

Salut. Intrebare pentru cei din Brăila: Autobuzul 33 merge doar incepand cu ora 8:10 cum scrie in orar? Sau e doar vara? Nu merge deloc mai devreme de ora 8 niciodata?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca orarul ai gasit pe site-ul lor, atunci inseamna ca acela este cel actual.
La noi in oras, orarele se schimba destul de des, inclusiv in functie de vacantele elevilor, perioada de vara (de concedii, etc.).

| darrio2007 a răspuns:

Nu cred. Pentru ca merge pe la Santierul Naval si duce oameni la munca.