| sasuke933 a întrebat:

Salut, mă gândeam să merg singur la mare in Eforie Nord. Nu am cu cine sa merg și nu mai mers de 4 ani la mare. Și nu știu cât de ok sau ciudat oare, dar nu am ce face. Și voiam să știu câte zile ar fi ok sa merg?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci cate zile îți permite buzunarul și timpul

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi cat te tine buzunarul.
In functie de cheltuielile pe care le vei face.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E ok, dar singur poate te-ai simti mai bine in Constanta, zona Neversea. E mult mai linistita, si mai sunt oameni solo pe acolo. Eforie e plina de familii.
In Constanta e doar mai greu cu mancatul, ca trebuie sa cauti restaurante mai prin centru.
Alta varianta ar fi Costinesti, acolo ai sanse mari sa te si combini laughing Sau sa intri in vreun conflict cu adolescenti...
Ca numar de nopti, cred ca 2-3 sunt suficiente. Adica mie imi ajung, dar de obicei stau 4-5-6, ca asa vor restul.

| ioana748 a răspuns:

Este foarte ok sa mergi singur. Patru, cinci zile ar fi fain.

| LisaJulie a răspuns:

De obicei cât timp mergi, 7-8 zile este ideal și pentru sănătate

| sasuke933 explică:

M-am hotărât să merg 4 zile la mare in august 20 24. Cred că este ok, cazare vine undeva la 700 de lei in conditi super la Vila Blue Lagoon din Efori Nord.
Abia aștept să ajung la mare.