| Cosminelsen a întrebat:

Salut! O intrebare pentru cei din Suceava, ce as putea face prin Iulius mall si de unde as putea manca niste paste, tot din Iulius mall? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia uite ce repede ma gasit unde poti manca

https://suceava.iuliusmall.com/ro/dining/restaurante

Sale E Pepe

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Zici ca te duci in lună asa de aerian esti, intra in Iulius mall si vezi tu ce faci si unde maninci paste, sunt restaurante fastfood uri intreaba i pe ei, parca nu esti român vi din Franta pentru prima data in Romania asa intrebari ai.

| dullcat a răspuns:

Nu prea poti face nimic uimitor, ai aceleasi spatii comerciale si activitati ca in orice alt mall : cumparaturi, fast food, cinema, sali de jocuri, etc. Daca vizitezi Suceava, ar merita sa acorzi atentie si unor obiective turistice importante, deoarece un mall nu spune absolut nimic despre un oras, intrand doar la turism comercial si uneori nici acolo.