| Grof_Paul_2001 a întrebat:

Salut,oare stiti cât de scump e in Grecia pentru o sedere de vreo 2 săptămâni? incluzând și transport

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Unde, ce condiții, transport cu ce? Unde mănânci? Cât de departe? La plaja sau nu? Sunt prea multe întrebări să îți răspundă cineva

| RaduRobertRO a răspuns:

happy pai asta depinde daca mergi prin agentie sau nu, de ce cazare vrei, cu ce mergi si ce conditii doresti. 2 saptamani = minim 1200 de euro 2 persoane, mai faci economie iese mai putin, stai la 4 - 5 stele... mai sump.