| silwi a întrebat:

Salut! Pentru cine a fost la mare (la Mamaia in special) sunt curioasa daca ati platit parcarea in mod constiincios, cum vor ei sa dam mesaj din ora in ora. Daca nu, sau daca nu ati platit deloc, s-a intamplat ceva? Intreb pentru ca am fost acum ceva timp si nu e placut sa stai cu stres ca iti ridica masina si acum urmeaza sa merg iar. Mersi happy

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Hmm eu zic ca daca vrei musai sa mergi cu masina alegi un hotel/pensiune/ cazare cu parcare inclusa si asa scapi de stress.