| vasileboca1 a întrebat:

Salut, scuze daca pare putin arogant ca intreb asa direct, dar am zis ca mai bine sa intreb niste oameni sa vad si o parere asa mai personala decat sa tot caut pe diferite siteuri pe net.

As vrea sa merg in Finlanda prin mai, cam o saptamana sa vizitez Helsinki, cam de cati bani as avea nevoie la mine? Ma refer strict de mancare, nu de chirie sau de avion (astea doua o sa fie o paguba laughing ).

2 răspunsuri:
| Bariel a răspuns:

Depinde de ce si cat mananci, avand in vedere situatia actuala cu preturile e destul de dificil sa estimez. Stiu ca costa destul de mult sa mananci la restaurante, la hotel asemenea. Pana la urma presupun ca ai card, iti scoti cati ai nevoie sau platesti cu cardul direct

| geo69 a răspuns:

Daca esti doar tu singur, probabil ca 1000 euro iti vor ajunge.