| Madalina_Aissa_1995 a întrebat:

Salut, stiti cumva cum arata plaja si marea in statiunea Cap Aurora? Nu am fost niciodata acolo si nici n-am auzit pe cineva sa se fi dus, dar chiar as vrea sa trec macar juma de zi la plaja.

2 răspunsuri:
| JustOneDay a răspuns:

Da...e frumos(peisajul), dar nu vei intalni lume multa, ba chiar plaja o sa fie aproape goala, nu stiu ce sa zic, nu as recomanda statiunea.E pustie....parerea mea.

| SweetCandy99 a răspuns:

Eu am fost si sa stii ca este foarte frumos. Este situata pe o peninsula cu aspect de promontoriu care iese in mare spectaculos in contrast cu nota dominanta a litoralului nostru de intindere neteda fara golfuri si peninsule. Merita sa mergi. Sa te uiti la imagini pe internet si la comentariile de la cei care au mers. big grin